Підписатися на RSS

Авіамодельні гуртки

Ці гуртки мають певну спеціалізацію. Якщо хочете бачити кордові моделі - приходьте в гурток по вул. Князя Чорного, 15. Тут будують і запускають моделі на корді з двигуном, найкращі копії літаків, де можна зустрітися з переможцями Всеукраїнських змагань школярів та юнацтва.

Цікавлять Вас вільнолітаючі моделі, радіокеровані моделі планерів відвідайте гурток по вул. Горького, 33. та по вул .Текстильників, 27, філіал Шерстянки. В кожному гуртку ви зустрінете переможців шкільної та юнацької першості Всеукраїнських змагань.

Найбільш масові міські змагання авіамоделістів проводяться під час осінніх канікул по метальним моделям планерів, під час зимових канікул - з мікромоделей.

Маємо щорічний „Кубок Чернігівщини" з радіокерованих моделей якій є етапом Кубку України. Є що подивитись і за кого вболівати. Вихованці авіамодельних гуртків є переможцями етапу Кубка Світу -„Кубок Чорного моря". Для зацікавлених додаємо календар змагань з авіамодельного спорту, які проходять у Чернігові щорічно.

Належно обладнані лабораторії, сформований дитячий колектив, зацікавленість у спільному успіху і наслідках своєї роботи, дали можливість за роки незалежності виростити одного майстра спорту і 13 кандидатів в майстри спорту. Заняття в авіамодельному гуртку, сприяють створенню умов для становлення дітей, як особистості, розвитку їх здібностей, ранній профорієнтації гуртківців стали студентами ХАІ.

Керівники:

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/sportivno-tehnchn/avia/ч 4357.jpg

керівник Петренко Олександр Миколайович, керівник авіамодельного гуртка, лауреат Премії імені Софії Русової, майстер спорту України

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/sportivno-tehnchn/avia/Лоевец.jpg

керівник Лоєвець Володимир Сергійович, відмінник освіти України кандидат у майстри спорту СРСР (вул. Князя Чорного, 15)

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/sportivno-tehnchn/avia/Макаренко.jpg

керівник Макаренко Юрій Васильович, (вул. Текстильників, 37)

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/sportivno-tehnchn/avia/DSC03008 - копия.JPG

керівник Дєдков Віталій Іванович гурток "Авіамоделювання та повітряних зміїв" Горбівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кiлькiсть переглядiв: 747