Вітаємо з перемогою

17 - 20 липня в Полтаві відбувся ІV етап Кубку України у національних класах кртів V етапу Трофею «Ротакс Моджо Макс Челендж Україна 2014 року» з картингу, ІІІ етап Трофею України ( Центральний регіон).

На полтавському картодромі зібралася еліта картингістів із Дніпродзержинська, Дніпропетровська, Кам’янець-Подільського, Києва, Кіровограду, Львова, Полтави і Чернігова.

Команда Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у складі 6-и спортсменів була заявлена у класах: «Популярний», «Піонер -Н- міні», « Rotax Max Mini».

За підсумками змагань у фінальному заїзді в класі картів «Популярний» - вихованці ЧОЦНТТУМ продемонстрували волю до перемоги та показали клас водіння. Перше місце здобув кандидат у майстри спорту, керівник гуртка картингу Олександр Кравченко, друге – кандидат у майстри спорту Ігор Лупін, третє – кандидат у майстри спорту Максим Кулік.

Гідно виступили і наймолодші члени команди. У класі картів «Піонер – Н – міні», Бараненко Гліб посів третє почесне місце, а Фаткулін Тимофій четверте.

Гошко Микита у фінальному заїзді класу картів « Rotax Max Mini» здобув п’яте місце.

Бажаємо вихованцям гуртка картингу нових перемог, міцного здоров’я і щасливого дитинства під мирним небом України.

Валентина Автуніч,

заст.. директора з НВР ЧОЦНТТУМ

/Files/images/novini/20140717_karting/клас машин ПОПУЛЯРНИЙ - абсолютна перемога вихованц¦в ЧОЦНТТУМ.jpg