Всеукраїнські змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів

15 – 19 травня 2016 року в Чернігові відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з ракето модельного спорту та юних ракетомоделістів і етап Кубку України серед спорсменів. Організаторами цих змагань виступили Управління освіти і науки обласної державної адміністрації та Чернігівський обласний центр науково – технічної творчості учнівської молоді.

Для участі в заході до м. Чернігова завітали команди з Харківської, Львівської, Дніпропетровської, Черкаської, Херсонської, Івано - Франківської, Полтавської, Кіровоградської, Донецької областей та збірна команда Чернігівської області. Всього 56 учасників з 10 регіонів України.

В особистому заліку переможцями та призерами стали вихованці з Черкаської, Чернігівської, Львівської, Дніпропетровської областей та м. Харкова.

Впевнену перемогу здобула команда Львівської області серед учнівської молоді з ракетомодельного спорту, серед юних ракетомоделістів – команда Черкаської області.

Збірна команда Чернігівської області посіла ІІ місце серед учнівської молоді та ІІ місце серед юних ракето моделістів (керівники Смолянко В. В. та Приданніков Д. Б.).

Третє місце виборола команда Дніпропетровської області серед учнівської молоді та ІІІ місце команда м. Харкова серед юних ракето моделістів.

Переможці та призери нагороджені дипломами та медалями Українського Центру позашкільної освіти, команди - переможці отримали пам’ятні кубки.

В перервах між змаганнями учасники ознайомились з історичними місцями м. Чернігова.