Чемпіонат України з ракето модельного спорту

Чемпіонат України з ракетомодельного спорту серед юнаків і дорослих проходив в м. Дніпро 21-27 червня 2016 року. Категорія і тип змагань: національні, особово-командні.

В змаганнях взяли участь вихованці ракетомодельного гуртка ЧОЦНТТУМ та керівник Віталій Смолянко. В особистому заліку Смолянко Владислав посів - І, ІІ, 9, 11місце; Цирулік Віктор – І, ІІІ, 4; Якименко Владислав – 5,5, 10,12 в різних класах моделей серед юніорів. За результатами протоколу загальнокомандної першості Чемпіонату України серед юніорів команда Чернігівської області посіла ІІІ місце із 10 можливих.

Віталій В’ячеславович Смолянко виборов І місце серед дорослих. За результатами виступу та кількістю набраних балів керівник і команда увійшли до списку кандидатів Збірної команди України для участі у Чемпіонаті Світу ракето модельного спорту 2016.