Підписатися на RSS

Чемпіонами не народжуються, Чемпіонами стають!

Сенсаційна новина – гуртківець Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Микита Шолом, член молодіжної збірної з авіамодельного спорту України, на Чемпіонаті світу в Словенії, який проходив у м.Віпава з 1-8 серпня цього року, у класі моделей радіокерованих планерівF3G вперше в Україні у класі «юніор» став ЧЕМПІОНОМ в особистій першості! Такого ще не було.

Займатися у авіамодельний гурток, яким керує Майстер спорту України з авіамодельного спорту Олександр Петренко, у 2008 році Микиту привів тато, який теж у дитинстві займався авіамоделізмом. Звісно, перемога не приходить сама до спортсмена. По-перше, треба виготовити модель радіокерованого планера у якого розмах крил досягає 3,5 метри, ну а потім - постійні тренування і участь у змаганнях різної кваліфікації. За його спортивні досягнення він включений до складу молодіжної збірної України з 2010 року.

Цікавий такий факт: на змаганнях Чемпіонату України ще у 2013 році будучи «юніором» Микита виборов І місце і серед дорослих спортсменів. На своєму першому Чемпіонаті світу у 2014 році в особистій першості серед «юніорів» Микита виборов ІІІ місце, що дало команді України посісти І місце. Цього року змагання проходили у 10 турів та 6 фіналів серед 30 юних авіамоделістів світу. Найбільше Микиту на змаганнях хвилював спортсмен з Германії, як кажуть він йшов по п’ятам. Але уже у передостанньому фіналі, маючи гарні результати, Микита зрозумів – це вже ПЕРЕМОГА! А в загальнокомандному заліку цього року збірна України посіла ІІ місце. Маленька ремарка: на змаганнях не було поруч його керівника гуртка. Ось таких Чемпіонів готують керівники Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Віктор Кошмал

/Files/images/novini/2016/0829_sholom/IMG_0188.JPG

/Files/images/novini/2016/0829_sholom/IMG_3519.JPG

/Files/images/novini/2016/0829_sholom/IMG_0205.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 195