«Осінній Кубок Чернігова ім. П.Новицького»
12-13 жовтня 2018 року на сільгоспаеродромі між селами Красне та Топчіївка відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з картингу «Осінній Кубок Чернігова ім.. П.Новицького».
Стало доброю традицією проводити змагання спільно з Товариством сприяння обороні України Чернігівської області.
Цього року поборотися за звання кращих в особистій першості приїхали зовсім юні, а також вже досвідчені картингісти з Менської, Остерської, Ніжинської, Сновської станцій юних техніків, Глухівського національного педагогічного університету та Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості. Наймолодшею учасницею змагань була Луценко Уляна - вихованка гуртка картингу Глухівського національного педуніверситету.
На урочистому відкритті змагань спортсменів та їх наставників привітали голова Іванівської ОТГ Гарус С.І., директор Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Мисюра О.О., керівник зі спорту ТСОУ Сластьон М.Г.
Змагання проходили в таких класах картів: «Піонер-Н(міні)», «Піонер-Н», «Піонер-Б», «Піонер-Б(4т)», «Кадет», «Популярний-Ю», «Популярний-Ю(М)», «Популярний-М», «Популярний», «125-безкоробка».
Переможці змагань у кожному класі були нагороджені Кубками та дипломами Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості. Призери – медалями та дипломами Центру.
Призерами особистої першості стали:
Клас «Піонер Н(міні)»:
І місце – Кондратенко Богдан (ЧОЦНТТУМ)
ІІ місце – Чечель Артур (ЧОЦНТТУМ)
ІІІ місце – Литвин Назар (Сновська СЮТ)
Клас «Піонер Н»:
І місце – Фаткулін Тимофій (ЧОЦНТТУМ)
ІІ місце – Андруша Матвій (ЧОЦНТТУМ)
Клас «Піонер Б»:
І місце – Фаткулин Тимофій (ЧОЦНТТУМ)
ІІ місце – Руско Іван (Остерська СЮТ)
ІІІ місце – Гречаник Олексій (ЧОЦНТТУМ)
Клас «Піонер Б» (4Т):
І місце – Фесюн Денис (Менська СЮТ)
ІІ місце – Шерстюк Артем (Менська СЮТ)
ІІІ місце – Лямцев Тихон (ЧОЦНТТУМ)
Клас «Популярний – Ю»:
І місце – Богила Данил (Остерська СЮТ)
ІІ місце – Василенко Владислав (ЧОЦНТТУМ)
ІІІ місце – Бас Ярослав (Сновська СЮТ)
Клас «Популярний – Ю(М)»:
І місце – Чухрай Артем (Остерська СЮТ)
ІІ місце – Демченко Богдан (Менська СЮТ)
ІІІ місце – Євдокименко Даніл (Менська СЮТ)
Клас «Популярний»:
І місце – Сіркин Дмитро (ЧОЦНТТУМ)
ІІ місце – Андросенко Ярослав (ЧОЦНТТУМ)
Клас «Популярний - М»:
І місце – Примаков Владислав (ЧОЦНТТУМ)
ІІ місце – Лупін Ігор Клас (ЧОЦНТТУМ)
ІІІ місце – Дорошенко Іван (ЧОЦНТТУМ)
Протоколи ТУТ.