Підписатися на RSS

Обласний конкурс учнівської молоді з фітодизайну «Зимові фантазії»

Мистецтво фітодизайну – одне із сучасних видів декоративно-ужиткового мистецтва, яке є засобом розвитку фантазії, креативного мислення, художніх здібностей, формування загальної культури, смаку та естетичного виховання. Заняття фітодизайном гармонізують внутрішній стан, забезпечують рівновагу внутрішнього стану з довкіллям. Конкурс з фітодизайну створює умови для творчого, інтелектуального розвитку дітей, задоволення їх потреб у творчій самореалізації та професійному самовизначенні.

08 грудня 2018 року Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді (далі – ЧОЦНТТУМ), за підтримки Управління освіти і науки облдержадміністрації, вже 12-ий рік поспіль організував та провів обласний конкурс учнівської молоді з фітодизайну «Зимові фантазії», який проходив на базі Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування.

У конкурсі взяли участь 16 учасників з міст Ніжин, Новгород-Сіверський, Корюківка, Сновськ, смт Березна, Холми та Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості.

На урочистому відкритті конкурсу учасників та їх наставників привітав директор Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді О. Мисюра. Слово для привітання надали голові журі О. Сазоновій, науковому співробітнику обласного літературно-меморіального музею-заповіднику
М. Коцюбинського.

Конкурс відбувся за двома віковими категоріями: молодша (9 – 13 років) та старша (14 – 17 років). Учасники виконали по два конкурсних завдання. Молодша вікова категорія виготовляла композиції на тему «Чарівне Різдво», а саме, настільну композицію зі свічкою та смак Різдва (флористичний десерт). Старша вікова категорія виготовляла композиції на тему «Зимове натхнення» (інтер’єрна композиція та композиція у формі серця).

У рамках конкурсу для керівників гуртків фітодизайну був проведений семінар-практикум на тему: «Всебічний розвиток особистості засобами фітодизайну». Майстер-класи під час заходу провели керівники гуртків ЧОЦНТТУМ: Ю. Чередниченко – виріб «Північний олень», О.Терновська – «Ялинкові прикраси». Флористичні покази продемонстрували Н. Бабіч, директор салону квітів і подарунків «Сакура», а також вихованці ЧОЦНТТУМ під керівництвом Т. Пискун – методиста ЧОЦНТТУМ.

Усі учасники конкурсу були задіяні в благодійній акції «Новорічна листівка для воїнів ООС». Листівки зроблені дітьми будуть передані волонтерами в шпиталі м. Києва для воїнів, поранених в зоні ООС.

Учасники конкурсу у різних номінаціях були нагороджені дипломами Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості, а також заохочувальними призами від спонсорів. Партнерами конкурсу були салон квітів і подарунків «Сакура», салон квітів «Зима-Літо», магазин декору і подарунків «Лотос», інформаційний партнер ТРК «Новий Чернігів».

/Files/images/novini/2018/201812_Fito_/CC7K2296.JPG

/Files/images/novini/2018/201812_Fito_/IMG_0794.JPG

/Files/images/novini/2018/201812_Fito_/IMG_0833.JPG

/Files/images/novini/2018/201812_Fito_/IMG_0869.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 119