Підсумки творчого онлайн-марафону «Гарбузові історії»
З 5 жовтня по 5 листопада 2020 року Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді проводив творчий онлайн-марафон «Гарбузові історії» серед позашкільних закладів та загальноосвітніх шкіл області.
Марафон об’єднав вихованців 42 гуртків, студій та творчих майстерень з 5 позашкільних закладів області та 2 загальноосвітніх шкіл: Чернігівського обласного ЦНТТУМ, Ніжинської СЮТ, Козелецького БТДЮ, КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості Семенівської міської ради, Прилуцького міського ЦНТТУМ, Сновської ЗОШ№1, Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст.№5.
Марафон сприяв розвитку та активізації творчих здібностей дітей, фантазії, спостережливості, емоційного сприйняття теми, а також розкриттю творчого потенціалу дітей та педагогів.
Журі конкурсу відзначило Сертифікатами Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді всіх учасників марафону.
Відповідно до рішення журі у номінаціях відмічені:
«За майстерність виконання та художню виразність»:
- Руденко Валерія, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів"
Прилуцький міський ЦНТТУМ.
«За оригінальність та творчу індивідуальність»:
- Піщанська Софія, вихованка гуртка «Юні дослідники», Ніжинська
СЮТ.
«За естетичність та майстерність»:
- колектив гуртка «Тістопластика», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Тетяна Чобтар.
«За оригінальність»:
- Петрик Маргарита, вихованка гуртка початкового технічного моделювання, Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Єрмоленко Алла;
- колектив гуртка «Арт-студія», Сновська ЗОШ № 1, керівниця гуртка Ольга Довбиш;
- колектив гуртка «Папероплетіння», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Юлія Чередниченко;
- Хижняк Вероніка, вихованка гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво", Козелецький БТДЮ, керівниця гуртка Марія Крокос;
- колектив студії «Майстерня талантів», Козелецький БТДЮ, керівниця студії Марія Чорна.
«За вдалий дебют»:
- Литовка Валерія, вихованка гуртка технічного дизайну «Веселка»,
Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Євгенія Бондар;
- Поліна Ладигіна, вихованка гуртка «Тістопластика», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Наталія Ладигіна.
«За творче натхнення»:
- колектив гуртка технічного дизайну «Веселка», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Євгенія Бондар;
- колектив гуртка «Тістопластика», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Ірина Васильєва.
«За художню виразність»:
- КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської
ради за виріб «Юрок-гарбузок»;
- колектив студії орігамі «Зимова сакура»,Чернігівський обласний
ЦНТТУМ, керівниця студії Наталія Родіна;
- Пустова Анастасія, вихованка гуртка гончарства, Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівник гуртка Роман Степаненко.
«За вдалий казковий сюжет»:
- колектив гуртка «Тістопластика», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Ірина Васильєва;
- Ромашкіна Вікторія, вихованка гуртка технічного дизайну "Веселка", Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Євгенія Бондар.
«За естетичність та вдале поєднання матеріалу»:
- колектив гуртка початкового технічного моделювання, Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Леся Гаркун.
«За відродження традиційної народної іграшки»:
- колектив гуртка «Керамічна іграшка», Чернігівський обласний
ЦНТТУМ, керівниця гуртка Людмила Сергійко.
«За оригінальність в жіночих прикрасах»:
- колектив гуртка «Виготовлення сувенірів» ,Чернігівський обласний
ЦНТТУМ, керівниця гуртка Наталія Вітченко.
«За яскравість і творчий підхід»:
- колектив творчої майстерні «Чарівна голка», Козелецький БТДЮ, керівниця майстерні Світлана Дем’яненко.
«За привабливість виробу»:
- колектив гуртка «В’язання гачком», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Олена Макаренко.
«Вдала ілюстрація до художнього твору»:
- Матвійчук Катерина, вихованка гуртка «Умілі ручки», КЗПО
«Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради,
керівниця гуртка Ольга Величенко.
«За майстерність»:
- колектив гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво, Козелецький БТДЮ, керівниця гуртка Марія Крокос;
- колектив гуртка «Художня обробка шкіри», Чернігівський обласний
ЦНТТУМ, керівник гуртка Олександр Петренко.
«За цікаву ідею»:
- Сухотська Вікторія, вихованка гуртка «Іграшка-сувенір», КЗПО
«Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради,
керівниця гуртка Ольга Селюкова;
- Соболь Лілія, вихованка гуртка «Іграшка-сувенір», КЗПО «Центр
дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради, керівниця
гуртка Ольга Селюкова.
«За композиційне рішення»:
- Бєлік Вероніка, вихованка гуртка «Оригамі», КЗПО «Центр дитячої
та юнацької творчості» Семенівської міської ради, керівниця гуртка
Тетяна Криштопа.
«За яскравість»:
- Заколодна Кіра, вихованка гуртка «Оригамі», КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради, керівниця гуртка Тетяна Криштопа.
«За цікаву гарбузову історію»:
- Коломієць Марія, вихованка гуртка технічного дизайну "Веселка",
Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Євгенія Бондар.
«За самий вусатий гарбуз»:
- Кистерна Ольга, вихованка гуртка «В’язання на спицях»,
КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської
ради, керівниця гуртка Ольга Величенко.
«Гламурний гарбуз»:
- Багнюк Анастасія, вихованка гуртка «Іграшка-сувенір», КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради, керівниця гуртка Ольга Селюкова.
«За веселку почуттів»:
- Клановець Євгеній, вихованець гуртка "Тістопластика",
Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Ірина
Клановець.
«За естетичне сприйняття»:
- гурток «Бісероплетіння», Чернігівський обласний ЦНТТУМ,
керівниця гуртка Ольга Грушун.
«За вдалу ілюстрацію свята»:
- гурток «Бісероплетіння», Чернігівський обласний ЦНТТУМ,
керівниця гуртка Альвіна Кондратенко.
«За космічний настрій в гарбузових історіях»:
- студія технічного дизайну «Акварель», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця студії Людмила Гульчак.
«Диво-гарбуз»:
- Ладигін Нікіта, вихованець гуртка «Тістопластика», Чернігівський
обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Наталія Ладигіна.
«За самий охайний гарбуз»:
- Онищенко Артур, вихованець гуртка «Папероплетіння»,
Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Юлія
Чередниченко.
«За старанність»:
- Ковтун Катерина, вихованкагуртка «Нардні ремесла України»,
КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської
ради, керівниця гуртка Ольга Селюкова.
«За старанність і вдалий дебют»:
- колектив гуртка «Тістопластика»,Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Наталія Ладигіна.
За активну участь:
- колектив гуртка початкового технічного моделювання
Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Алла Єрмоленко;
- колектив фотогуртка, Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця
гуртка Світлана Головко;
- колектив гуртка «Юні дослідники», Ніжинська СЮТ;
- гурток «Тістопластика», Чернігівський обласний ЦНТТУМ,
керівниця гуртка Ірина Клановець;
- гурток «Оригамі», КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості»
Семенівської міської ради, керівниця гуртка Тетяна Криштопа;
- гурток початкового технічного моделювання, Чернігівський
обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Ірина Чаленко.
За участь:
- колектив гуртка початкового технічного моделювання, Чернігівський
обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Наталія Ситченко ;
- Гоман Софія, вихованка гуртка «В’язання на спицях», КЗПО
«Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради,
керівниця гуртка Ольга Величенко;
- Іваненко Вікторія, вихованка гуртка «Умілі ручки», КЗПО «Центр
дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради, керівниця
гуртка Ольга Величенко;
- Усік Софія, вихованка гуртка «Умілі ручки», КЗПО «Центр дитячої
та юнацької творчості» Семенівської міської ради, керівниця гуртка
Ольга Величенко;
- гурток «Орігамі», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця
гуртка Дарія Русова;
- колектив гуртка «Орігамі», Чернігівський обласний ЦНТТУМ,
керівниця гуртка Тетяна Мехейчик;
- Пліско Мар’яна, вихованка гуртка "Журавлик", Ніжинська СЮТ,
керівниця гуртка Тетяна Сидорець;
- Барищевський Дмитро, вихованець гуртка "Журавлик", Ніжинська
СЮТ, керівниця гуртка Тетяна Сидорець;
- Ващенко Ганна, вихованка студії фітодизайну "Лілея",
Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця студії Тетяна Пискун;
- Борисенко Ганна, вихованка студії фітодизайну "Лілея",
Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця студії Тетяна Пискун;
- Лук’янець Марія, вихованка студії фітодизайну "Лілея",
Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця студії Тетяна Пискун;
- Ваврик Вікторія, вихованка гуртка «Дизайн», Ніжинська СЮТ,
керівниця гуртка Олена Пасечніченко;
- гурток «Орігамі», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця
гуртка Ольга Лукашенко;
- Хоменко Ольга, вихованка гуртка «Керамічна іграшка»,
Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Людмила
Сергійко;
- Литвиненко Марія, вихованка гуртка «Керамічна іграшка»,
Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Людмила Сергійко;
- Мушкудіані-Явон Софія, вихованка гуртка «Журавлик», Ніжинська
СЮТ, керівниця гуртка Тетяна Сидорець;
- Сидоренко Анастасія, вихованка гуртка «Журавлик»,
Ніжинська СЮТ, керівниця гуртка Тетяна Сидорець;
- колектив гуртка «Виготовлення сувенірів», Чернігівський обласний
ЦНТТУМ, керівниця гуртка Лариса Клименок;
- Яловська Анастасія, вихованка гуртка «Журавлик»,
Ніжинська СЮТ, керівниця гуртка Тетяна Сидорець;
- колектив ГПД 4-х класів, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5,
вихователька Карпенко Тетяна Миколаївна;
- колектив молодшої групи ГПД, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5,
вихователька Рябуха Марина Володимирівна;
- колектив вихованців ГПД , Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5,
вихователька Губенко Надія Олександрівна;
- колектив гуртка початкового технічного моделювання, Чернігівський
обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Тетяна Ульянова.
Керівники гуртків, які долучилися до творчого марафону отримують сертифікати «За творче натхнення»:
- Бондар Євгенія, керівниця гуртка технічного дизайну
«Веселка», Чернігівський обласний ЦНТТУМ;
- Клановець Ірина, керівниця гуртка «Тістопластика»,
Чернігівський обласний ЦНТТУМ;
- Мехейчик Тетяна, керівниця гуртка «Орігамі», Чернігівський
обласний ЦНТТУМ;
- Лукашенко Ольга, керівниця гуртка «Орігамі», Чернігівський
обласний ЦНТТУМ;
- Пискун Тетяна, методистка, Чернігівський обласний ЦНТТУМ.
Бажаємо всім натхнення та нових успіхів у творчості!